Praktiniai seminarai „Alumni – studentams“ 2015

VDU IF Alumni organizacija, įgyvendindama vieną pagrindinių savo tikslų – dalintis patirtimi, 2015m. lapkričio 5 dieną pakvietė studentus į jau tradicija tapusį „Alumni – studentams“ renginį, kurio metu VDU Informatikos fakulteto studentai turėjo galimybę pasiklausyti įdomių absolventų pranešimų, pabendrauti su jais ir išgirsti įvairių patarimų.
Renginys prasidėjo VDU IF Alumni draugijos prezidento Edvino Česnausko sveikinimo žodžiu susirinkusiems ir trumpo draugijos pristatymo. Vėliau UAB „Telesoftas“ projektų vadovai Vytautas Kemėšis ir Dainius Stasiulis dalinosi patirtimi apie projektų valdymo ypatumus ir iššūkius. Apie tai, ką reiškia būti komandos vadovu ir kaip juo tapti pasakojo Paulius Plukas, dirbantis UAB „Devbridge“. O kitas VDU IF absolventas Tadas Kaselis iš UAB „Helisota“ pasidalino patirtimi apie tai, kad labai naudingas ir reikalingos praktikoje yra ne tik specialybinės, bet ir gretutinių programų studijos.
Studentai taip pat turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias protmūšyje, kurio nugalėtojas Paulius Zakarauskas buvo apdovanotas renginio rėmėjo „Microsoft“ įsteigtu prizu – planšetiniu kompiuteriu su Windows operacine sistema.
Dar viena šio renginio tradicija (jau 4 metus iš eilės) aktyviausiems Informatikos fakulteto studentams įteikti vardines „Alumni“ draugijos stipendijas. Šiemet jos skirtos Multimedijos ir interneto technologijų bakalauro studijų programos trečio kurso studentėms Monikai Juodytei ir Augustinai Lapkauskaitei, kurios ne tik pavyzdingai studijuoja, bet ir labai aktyviai prisideda prie įvairių fakulteto renginių organizavimo.
O dienos pabaigoje IF Absolventų draugija pabendrauti prie arbatos puodelio ir paklausyti Dariaus Korio (UAB „TEO“) pranešimo „IT paslaugas teikiančių įmonių evoliucija ir ypatumai“ pakvietė fakulteto absolventus, dėstytojus ir darbuotojus.
Renginys „Alumni – studentams“ jau 6 metus iš eilės vyksta pirmą lapkričio ketvirtadienį. Tad nesudalyvavusius kviečiame sudalyvauti renginyje kitais metais.