Praktiniai seminarai „Alumni – studentams“ 2016

VDU IF Alumni organizacija, įgyvendindama vieną pagrindinių savo tikslų – dalintis patirtimi, 2016 m. lapkričio 10 dieną pakvietė studentus į jau tradicija tapusį „Alumni – studentams“ renginį, kurio metu VDU Informatikos fakulteto studentai turėjo galimybę pasiklausyti įdomių absolventų pranešimų, pabendrauti su jais ir išgirsti įvairių patarimų.
Renginys prasidėjo VDU IF Alumni draugijos prezidento Vitalijaus Mačerausko sveikinimo žodžiu susirinkusiems ir trumpu draugijos pristatymu. Vėliau „Nordex Energy“ (Hamburgas, Vokietija) duomenų analitikė Jurgita Simaitytė papasakojo kokias galimybes siekti karjeros jai suteikė matematikos studijos VDU. Mobiliosios robotikos taikymo perspektyvas pristatė Linas Vaitulevičius, UAB „Rubedo sistemos“ bendrasavininkas. Nepriklausoma testavimo konsultantė Viktorija Klepšienė pasidalino IT programinės įrangos testuotojų paslaptimis.
Studentai taip pat turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias protmūšyje, kurio nugalėtojas Nerijus Žeknys buvo apdovanotas renginio rėmėjo „Reo investment“ įsteigtu prizu – Lenova Yoga planšetiniu kompiuteriu.
Dar viena šio renginio tradicija (jau penktus metus iš eilės) aktyviausiems Informatikos fakulteto studentams įteikti vardines „Alumni“ draugijos stipendijas. Šiemet jos skirtos Multimedijos ir interneto technologijų bakalauro studijų programos ketvirto kurso studentei Bernadetai Daukšaitei ir Taikomosios matematikos antro kurso magistrantei Gretai Ciganaitei, kurios ne tik pavyzdingai studijuoja, bet ir labai aktyviai prisideda prie įvairių fakulteto renginių organizavimo ir vardo garsinimo.
O dienos pabaigoje IF Absolventų draugija pabendrauti prie arbatos puodelio ir paklausyti Viktorijos Klepšienės pranešimo „Testavimas iš arti“ pakvietė fakulteto absolventus, dėstytojus ir darbuotojus.
Renginys „Alumni – studentams“ jau septintus metus iš eilės vyksta lapkričio mėnesio pradžioje. Tad nesudalyvavusieji turės galimybę kitais metais.