Praktiniai seminarai „Alumni – studentams“ ir „VDU IF Absolventų diena“ 2012

2012 m. lapkričio 8 d. VDU IF Alumni draugija ir Informatikos fakultetas subūrė fakulteto studentus ir absolventus į jau tradiciniu tapusį ir ketvirtus metus iš eilės organizuojamą renginį „Alumni – studentams”. Jis šiemet buvo VDU IF Absolventų dienos renginių dalis. Praktiniuose seminaruose savo patirtimi bei prisiminimais iš studijų laikų dalinos VDU Informatikos fakulteto absolventai, dirbantys tiek versle, tiek vyriausybinėse, tiek mokslo įstaigose ir kitur.

Renginio pradžioje IF Alumni draugijos prezidentas Audrius Radvilavičius pasveikino studentus ir papasakojo apie Alumni draugiją, jos tikslus, narius ir galimybes tapti draugijos nariais.

AB „Ūkio bankas“ IT auditorius Bronius Balvočius suintrigavo renginio dalyvius pranešimu „XXI a. „pretendentai““, kuriame atskleidė plačias informatikos programos absolventų galimybes darbo rinkoje.
Apie internetinių puslapių dizaino svarbą kalbėjo VDU Kompiuterinės lingvistikos centro programuotoja-inžinierė bei VDU IF doktorantė Irena Markievicz  savo pranešime „Kaip tave mato, taip ir vertina arba apie WEB dizainą“. Ji dalinosi savo patirtimi, kurią įgijo dirbdama web meninių sprendimų eksperte, dizainere ir programuotoja UAB ERP, UAB Klasė.lt bei UAB Interprekyba.

VDU IF Matematikos bakalauro programos absolventė, Lietuvos statistikos departamento Metodologijos ir kokybės skyriaus vyresnioji specialistė Jurga Rukšėnaitė pristatė Lietuvos statistikos departamento veiklą bei papasakojo apie universitetų absolventų darbą Statistikos departamente. Ji kalbėjo ir apie galimybes, kaip ir iš kur gauti įvairius statistinius duomenis, kurie bus aktualūs ir naudingi studentams rašant savo kursinius ir diplominius darbus, bei vykdant mokslinius tyrimus.

Praktinius seminarus vainikavo matematikos ir informatikos viktorina ir aktyviausių renginio dalyvių apdovanojimas. Studentai, atsakę į konkursinius klausimus laimėjo puikius renginio rėmėjų prizus, kuriais pasirūpino fakulteto absolventai, IF Alumni draugijos nariai.

O šios dienos vakare IF Absolventų draugija pakvietė fakulteto absolventus, dėstytojus ir darbuotojus į įdomų seminarą „Design it“, kurį vedė Informatikos fakulteto absolventas Tomas Želionis (Ranbaxy Laboratories Limited, produktų grupės vadovas).

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams: