Praktiniai seminarai „Alumni – studentams“ ir „VDU IF Absolventų diena“ 2013

2013 m. lapkričio 6 d. VDU IF Alumni draugija ir Informatikos fakultetas vėl pakvietė fakulteto studentus ir absolventus į jau tradiciniu tapusį ir penktus metus iš eilės organizuojamą renginį „Alumni – studentams”. Jis taip pat buvo VDU IF Absolventų dienos renginių dalis. Praktiniuose seminaruose savo patirtimi bei prisiminimais iš studijų laikų dalinosi VDU Informatikos fakulteto absolventai.

Renginio pradžioje IF Alumni draugijos prezidentas Edvinas Česnauskas pasveikino studentus ir papasakojo apie Alumni draugiją, jos tikslus, nuveiktus ir būsimus darbus, bei laisvalaikį.

UAB „Girios takas“ direktorius Audrius Radvilavičius savo pranešime „Kiek IT yra ne IT versle“ parodė, kad baigus Informatikos fakultetą atsiveria plačios galimybės įsidarbinti ne tik informacinių technologijų srityje, bei pritaikyti savo žinias įvairiems verslams vykdyti.

Apie lyderystės ir motyvacijos svarbą, norint sėkmingai įsidarbinti baigus studijas, papasakojo individualiai dirbantis konsultantas ES paramos gavimo klausimais Vidas Kmieliauskas savo pranešime „Nebūk „išsižiojęs“ – keptas paršelis neatskris: apie lyderystę ir motyvaciją“.

Taikomosios informatikos magistrantūros antro kurso studentas Justas Balčas pasidalino savo patirtimi apie Erasmus praktiką, kurią atliko Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijoje CERN Šveicarijoje. Taip pat jis kalbėjo apie įsidarbinimo galimybes užsienio institucijose, kadangi nuo 2014 metų išvažiuoja dirbti į CERN.

Praktinių seminarų metu jau antrus metus iš eilės aktyviausiems Informatikos fakulteto studentams buvo įteikta vardinė Alumni draugijos stipendija. Šiemet ji įteikta Matematikos ir jos taikymo bakalauro studijų programos ketvirto kurso studentei Agnei Kazakevičiūtei ir Informatikos fakulteto studentų organizacijai „IFO“.

Šiemet fakulteto absolventai pasirūpino puikiais rėmėjų prizais. Pagrindinį renginio prizą – Dell U2312 IPSverslo klasės kompiuterio monitorių, kurį įsteigė UAB „ACC Distribution“, – laimėjo antro kurso Informatikos programos studentas Andrius Droglev, kuris nugalėjo Informatikos viktorinoje. Dvylika studentų, kurie daugiausiai žino apie kompaniją „Microsoft“, lapkričio mėnesį važiuos į „Microsoft Lietuva“ biurą Vilniuje. Dar visas būrys studentų, teisingai atsakiusių į matematikos ir informatikos viktorinos klausimus, laimėjo kitų renginio rėmėjų–SEB, IBM –prizus.

O šios dienos vakare IF Absolventų draugija pakvietė fakulteto absolventus, dėstytojus ir darbuotojus į įdomų seminarą „Projektinio verslo ypatymai Baltarusijoje ir Gruzijoje“, kurį vedė VDU absolventas Marius Krupoviesas (UAB „ACC Distribution“, Verslo sprendimų skyriaus vadovas).

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams:

al7