VDU dalyvauja aukštųjų mokyklų mugėse Kaune ir Vilniuje

Sausio 18 d. Kaune ir vasario 2-4 d. Vilniuje vyksiančios studijų mugės simbolizuoja 2017 metų abitūros egzaminų ir stojimų į aukštąsias mokyklas maratono pradžią. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) taip pat jungiasi prie maratono dalyvių, kur aukštojo išsilavinimo finišo siekiantiems moksleiviams, jų mokytojams ir tėvams, ar studijas ketinantiems tęsti studentams, universiteto komanda bus pasiruošusi atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti su visų dešimties VDU fakultetų atstovais ir studentais ambasadoriais, sužinoti apie studijas, jų aplinką, priėmimo sąlygas ir kitą aktualią informaciją.

 „Išsilavinimas 360“ – kas tai?

Šiemet studijų mugėse Vytauto Didžiojo universitetas prisistatys su nauju komunikaciniu įvaizdžiu „Išsilavinimas 360“, kuris akcentuoja artes liberales studijų modelio išskirtinumą ir visapusio išsilavinimo svarbą. „Artes liberales studijų sistemą taikomą VDU puikiai atspindi 360 laipsnių neužbaigtas apskritimas, kadangi šis studijų modelis niekada neakcentuoja išsilavinimo pabaigos, kaip ir ratas, kur kiekvienas taškas yra vienos dalies pabaiga ir kitos pradžia“, – vizualinį ir komunikacinį įvaizdį „Išsilavinimas 360“ aptaria VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Studijos VDU vykdomos siekiant suteikti visapusišką išsilavinimą ateities kūrėjams: platesnį akiratį, gebėjimą kritiškai įvertinti problemą iš skirtingų požiūrio taškų, mokėjimą prisitaikyti prie naujų žinių, priimti savarankiškus, kompetentingus sprendimus ir atskleisti savo lyderystės gebėjimus.

VDU Studijų prorektoriaus docento K. Šidlausko teigimu, kiekvienas darbuotojas, šiandien turi nuolat tobulėti, nebijoti keistis, drįsti imtis ne tik populiarių specialybių, nesutrikti susidūrus su neapibrėžtumu, sumaniai veikti nestandartinėse situacijose, gebėti dirbti ir bendrauti multikultūrinėje bei daugiakalbėje aplinkoje, prisiimti atsakomybę už save, už savo komandą – už darbo rezultatą. „Globalioje darbo rinkoje nepalyginamai lengviau asmenybėms, kurios jau universitetinių studijų metu, padedamos dėstytojų, siekia plačiai pažinti pasaulį, visuomenę, žmogų, bando taikyti daugelį gautų žinių interaktyviose veiklose, dirbant įvairių fakultetų ir kursų studentų grupėse, atliekant praktikas Lietuvoje ir užsienyje, sprendžiant realias įmonių ir organizacijų problemas“, – visapusio išsilavinimo naudą pristato doc. dr. K. Šidlauskas.
Daugiau informacijos