VDU IF moderniųjų technologijų ir verslumo konferencijoje „Switch“

Spalio 8-9 dienomis Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre vyko moderniųjų technologijų ir verslumo konferencija „Switch“ (www.switchit.lt #switchvilnius). Tai pirmą kartą organizuotas renginys, skirtas visiems bendraminčiams, kuriuos jungia domėjimasis skaitmenine ateitimi bei verslo tendencijomis.

Beveik 2000 moderniosiomis technologijomis besidominčių žmonių subūrusioje konferencijoje Vytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakultetas turėjo savo stendą. Jame buvo pristatomi mintimis ir rankos plaštakos gestais valdomi multimedijos žaidimai, išmanaus namo valdymo erdvė bei kiti papildytos realybės elementais praturtinti eksponatai. Šiame stende moksleiviai galėjo susipažinti su Informatikos fakulteto Multimedijos laboratorijoje kuriamais projektais.

VDU Informatikos fakulteto dekanės doc. dr. Daivos Vitkutės-Adžgauskienės teigimu, dalyvavimas tokiame renginyje naudingas ne tik VDU studentams, praktiškai pritaikantiems paskaitų metu įgytas žinias, bet ir šiandieniniams moksleiviams, galbūt rytoj tapsiantiems studentais. Pastariesiems tai –proga įsitikinti, kad net ir drąsiausios, šiandien atrodančios neįtikėtinomis idėjos, gali virsti išbaigtu projektu įgijus reikiamų žinių ir praktikos.