VDU IF prisidėjo prie papildytos realybės ekspozicijos

VDU Informatikos fakulteto mokslininkai kartu su Kauno IX forto muziejumi pirmą kartą muziejaus istorijoje panaudojo papildytos realybės (angl. augmented reality) technologiją – parengė naują interaktyvią ekspoziciją, skirtą užsienio šalių piliečių žydų, nužudytų IX forte, atminimui. Papildytos realybės technologija leido parodą pateikti novatoriškai ir moderniai. Bendradarbiaujant su Kauno apskrities gestų kalbos vertėjų centru, ekspozicija pritaikyta lankytojams ir su klausos negalia.

Ekspozicijos atidarymas vyks balandžio 7 d., penktadienį, Kauno IX forto muziejuje. Lankytojai 18–21 val. galės nemokamai apsilankyti IX forte ir susipažinti su nauja ekspozicija, prie kurios įkūrimo reikšmingai prisidėjo VDU Informatikos fakulteto Multimedijos laboratorijos mokslininkai.