VDU studentams įteiktos „Intermedix Lietuva“ vardinės stipendijos

Birželio 27 d. Vytauto Didžiojo universiteto Senato posėdžio metu buvo iškilmingai įteiktos UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtos vardinės stipendijos universiteto studentams ir paskutinių kursų absolventams už gerus studijų rezultatus (paskutinio semestro vidurkis ne žemesnis kaip 9 balai) ir aktyvią socialinę arba visuomeninę veiklą universitete ir už jo ribų.

Susidomėjimas antrus metus iš eilės teikiamomis stipendijomis buvo itin didelis – svarstymui buvo pateiktos III-IV kurso bakalauro, vientisųjų arba I-II magistrantūros studijų 72 studentų kandidatūros. Viena iš didelio dėmesio priežasčių – šiais metais į UAB „Intermedix Lietuva“ įsteigtas vardines stipendijas galėjo pretenduoti ir nuolatinių studijų užsienio studentai. Atsižvelgus į pateiktų kandidatų formaliuosius reikalavimus, VDU ir „Intermedix Lietuva“ atstovai įvertino 55 studentų paraiškas.

Vardinės 200 EUR dydžio UAB „Intermedix Lietuva“ stipendijos buvo paskirtos geriausiems universiteto studentams ir absolventams šiose studijų srityse:

• Humanitarinių mokslų srityje – Kristinai Jaskūnienei
  • Menų srityje – Ugnei Bagušinskaitei